lecebochce.pl

Blog o turystyce, sporcie i zdrowiu

Lifestyle

Mobilny Internet w USA 2022

Mobilny Internet w USA 2022

Stany Zjednoczone cieszą się dużą popularnością, jeśli chodzi o wyjazdy. Wielu Polaków jak i turystów z całego świata chce chociaż raz wybrać się w to miejsce. Dlaczego? USA to jeden z największych krajów na Ziemi, który wyróżnia się przede wszystkim ogromną różnorodnością pod względem architektury i widoków. Mówiąc krótko, każdy znajdzie tam coś dla siebie! Będąc w Stanach Zjednoczonych grzechem byłoby nie zwiedzić najbardziej znanych miast tj. Nowego Yorku (znane głównie z atrakcji takich jak Statuła Wolności, Empire State Building czy Rockefeller Center oraz dla fanów kultury i sztuki – Manhattanu, który słynie z popularnych na całym świecie teatrów na Brodwayu) czy Las Vegas (chyba każdy oglądał kultową komedię Kac Vegas, która odbywała się właśnie w tym słynącym z rozrywki i kasyn mieście). Oczywiście to nie wszystko – zwiedzić warto również San Francisco, Los Angeles, Miami oraz Hawaje. Nie zapominajmy również o słynnym największym na świecie wodospadzie, Niagara. A to nie wszystko. Jak widać w USA nie można się nudzić, jeśli ktoś chciałby zobaczyć wszystko musiałby przygotować się na naprawdę długi wyjazd… i pewnie nawet wtedy nie udałoby mu się zobaczyć wszystkiego. Co jednak jest nam najbardziej potrzebne, aby sprawnie poruszać się po Stanach Zjednoczonych, łatwo odnaleźć interesujące nas atrakcje oraz połączenia by do nich dojechać? Nie wspominając już o noclegach czy po prostu knajpkach z dobrym jedzeniem. Odpowiedź jest prosta – Internet. Tylko jak pozyskać tani internet w USA?

Mobilny router XOXO WiFi

Mobilny Internet

Wynajem XOXO WiFi to przede wszystkim gwarancja wygody. Nie ma znaczenia czy podróżujecie po Kanadzie, USA czy Meksyku (a nawet jeśli wywieje Was do Ameryki Południowej ?), router bez problemu połączy się z najlepszym pod względem zasięgu i prędkości operatorem lokalnym i zmieni go na WiFi, aby uniknąć drogich opłat roamingowych. Wszystko dzięki temu, że urządzenie działa w oparciu o najnowocześniejszą i opatentowaną technologię e-SIM, z którą zyskasz tani, mobilny Internet w USA. Warto zaznaczyć, że ceny za zużycie 1MB danych w roamingu w Stanach Zjednoczonych to koszt około 34 zł, zatem jeśli odpalisz nawigację – średnie zużycie to około 5MB na godzinę, bez żadnych dodatkowych opcji jak przeglądanie zdjęć, szukanie innych miejsc – to będzie Cię to kosztować 170zł. A to tylko za próbę dostania się z punktu A do punktu B! W niektórych przypadkach koszt korzystania z Internetu w roamingu może przewyższyć koszty całej wycieczki. Dla porównania XOXO WiFi to internet bez limitu w Stanach Zjednoczonych – kiedy wykorzystasz pakiet danych, nadal będziesz mieć dostęp do Internetu, lecz z ograniczoną prędkością. Koszt za dzień korzystania to jedynie 42 zł.

Kolejną zaletą jest to, że XOXO WiFi zapewnia stały internet w podróży – również podczas międzylądowań. Dzięki współpracy z ponad 350 operatorami router jest w stanie zapewnić nielimitowany internet w ponad 140 krajach.

 Internet

Urządzenie jest niewielkie, można je schować do plecaka czy kieszeni, oraz proste w obsłudze, a w zestawie z nim otrzymuje się multiadapter turystyczny, który pasuje do wszystkich gniazdek na świecie. Bateria wystarcza na ok. 12 godzin. Do jednego sprzętu można podpiąć aż 5 różnych urządzeń wyposażonych w WiFi (np. laptop, tablet, telefon). Najważniejszy powód by jednak zdecydować się na korzystanie z XOXO WiFi to fakt, że zapewnia on kontrolę nad połączeniem dającą ochronę i anonimowość. 

Mobilny Internet

Wynajmij XOXO WiFi i zyskaj nielimitowany, bezpieczny i wysokiej jakości Internet na wyjazd!

Udostępnij