lecebochce.pl

Blog o turystyce, sporcie i zdrowiu

Turystyka

Tanie loty – na co zwracać uwagę?

Tanie loty – na co zwracać uwagę?

Często można natrafić się na tanie oferty przelotowe. Oferowane są na przykład loty do Rzymu za 50 złotych w obie strony. Można też znaleźć połączenie do USA w cenie około 800 złotych. Okazuje się, że takie ceny biletów lotniczych są dostępne dla wszystkich, trzeba tylko polować na oferty, bowiem szybko one znikają. Warto poznać parę sprawdzonych sztuczek, żeby trafić na prawdziwe promocje.

Tanie loty

W kwestii tanich lotów trzeba postawić na elastyczność. Nie należy ograniczać się w terminach oraz miejscach docelowych. W przypadku, kiedy kierujemy się jedynie ceną, można znaleźć bardzo dużo atrakcyjnych lotów w różnych kierunkach. Trzeba tylko trzymać rękę na pulsie oraz poznać najważniejsze, sprawdzone zasady. Dzięki temu można natrafić się na bardzo atrakcyjne oferty przelotowe. Lot do Barcelony za sto złotych? Jest to możliwe, jednak trzeba mieć trochę szczęścia. Wiele osób zastanawia się, o czym pamiętać, w czasie szukania tanich lotów. Przede wszystkim trzeba zrobić research. Najlepiej jest zaprzyjaźnić się ze stronami przewoźników, a ponadto z wyszukiwarkami lotów. Okazuje się, że doświadczeni podróżnicy zalecają, żeby też zaglądać do archiwalnych lotów. Tego typu rozeznanie sprawi, że można dowiedzieć się tego, w jakim czasie najczęściej pojawiają się dobre promocje na loty. Można też dowiedzieć się, kiedy jest czas na wzmożone przeceny, a ponadto jakie okazje przeważnie lubią przewoźnicy.

Wyjątkowe oferty przelotowe

Jeżeli celem jest znalezienie taniej oferty lotu, trzeba przede wszystkim usuwać pliki cookies przed następnym wejściem na stronę przewoźnika. Taki zabieg sprawi, że są większe szanse na trafienie nowszej, czyli tańszej oferty przelotowej. Zawsze trzeba trzymać rękę na pulsie i obserwować social media przewoźników. Ponadto należy często sprawdzać wyszukiwarki lotów. Dlatego dobrym pomysłem jest zapisanie się na newsletter. Dzięki temu pojawią się najlepsze alerty cenowe. Warto też szukać połączeń w różnych porównywarkach. Dobrym sposobem jest korzystanie ze stron internetowych przewoźników, a także w specjalnych programach. Należy zaznaczyć, że loty większości linii są najatrakcyjniejsze cenowo w maju, a także we wrześniu. To w tym okresie można znaleźć najlepsze oferty. Dlatego trzeba mieć w tych miesiącach rękę na pulsie, gdyż tanie loty są na wyciągnięcie ręki. Można nawet polecieć do Tokio za 1000 złotych w dwie strony, oczywiście z przesiadkami. Takie oferty pojawiają się często, dlatego trzeba ciągle sprawdzać najnowsze oferty tanich lotów.

Udostępnij