lecebochce.pl

Blog o turystyce, sporcie i zdrowiu

Lifestyle

Najlepsza sala bankietowa w Warszawie na twoją imprezę

Najlepsza sala bankietowa w Warszawie na twoją imprezę

Kto z nas nie lubi imprez? Zdecydowanie łatwiej jest być gościem niż organizatorem tego typu przyjęcia. Na samym starcie najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego miejsca. W Warszawie sal bankietowych znajdziemy sporo. Różnią się one między sobą przede wszystkim standardem, powierzchnią jak i lokalizacją. W tym artykule chcielibyśmy polecić salę bankietową od GoParty.pl któea od lat cieszy się uznaniem wśród gości.

Komunia, wesele czy impreza firmowa?

Powodów do organizacji imprez jest naprawdę sporo. Sala bankietowa GoParty idealnie nada się na komunię jak i wesele. Miejsca w porównaniu z innymi salami bankietowymi jest tutaj naprawdę sporo. Przy dużym stole pomieści się aż 70 osób. W przypadku wesela, maksymalna liczba gości wynosi 50. Starannie zaprojektowane przestronne wnętrze, sprawia że przestrzeń wydaje się jeszcze większa.

Coraz to częściej w GoParty organizowane są również imprezy firmowy. Po covidowym okresie ograniczeń, ludzie zaczęli częściej organizować tego typu integracje. Dzięki wyposażeniu sali, można zorganizować tutaj karaoke na naprawdę wysokim poziomie. Dodatkowo duży ogród umożliwia zrobienie smacznego grilla jeżeli oczywiście dopisze pogoda. Dobra zabawa jest więc gwarantowana. Wystarczy dopracować jeszcze kilka szczegółów i czekać na gości pełnych energii!

Sala bankietowa – lokalizacja ma znaczenie

Nie da się nie ukryć, że lokalizacja ma ogromne znaczenie. Nie każda sala do wynajęcia w Warszawie znajduje się w najlepszym miejscu. Goście zdecydowanie woleliby aby impreza na którą są zaproszeni, nie była zbyt oddalona od centrum. Dojazd na obrzeża Warszawy wiąże się z potrzebą poświęcenia dodatkowego czasu. Powrót nocą może być problematyczny jeśli ktoś nie ma przy sobie środka transportu. Pozostaje jedynie taksówka i komunikacja miejska na którą nie zawsze można liczyć

Na szczęście sala bankietowa GoParty jest zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy. Znajduje się ona w pobliżu lotniska Chopina, przy ulicy Wirażowej 124. Jadąc z centrum, nie powinno to nam zająć więcej niż 20 minut. 

Możesz umówić się na bezpłatne oglądanie sali w każdym dostępnym przez właścicieli terminie. Omówisz najważniejsze szczegóły na żywo i zarezerwujesz termin swojej niezapomnianej imprezy!

Obsługa imprezy na najwyższym poziomie

Niezwykle ważna jest również obsługa. Każda większa impreza wymaga obecności kelnerów, którzy będą czuwać nad podaniem talerzy i jedzenia do stołu. Często w wielu miejscach można się spotkać z pracownikami, którzy nie zarażają optymizmem a jedynie zniechęcają do jedzenia. W GoParty nie ma mowy aby ktoś taki znalazł się w zespole. Każdy z pracowników sumiennie, dokładnie i z uśmiechem na twarzy wykonuje powierzone mu zadania. 

Każde z przyjęć które odbywają się na sali bankietowej, mają przyjemną i rodzinną atmosferę. Ludzie zwracają się do siebie z szacunkiem, nie zapominając o uśmiechu na twarzy. Dzięki  odpowiedniej ilości osób obsługujących, nikt z gości nie poczuje się zaniedbany.

Smaczny catering na twojej imprezie

Sala do wynajęcia w Warszawie GoParty przez cały czas czeka na nowych gości. Regularnie pojawiają się nowe rezerwacje oraz pozytywne opinie od gości. Jednak nie można oczywiście zapomnieć o tym, że wynajęcie sali to nie wszystko. Impreza nie może być udana bez dobrego jedzenia. Przygotowanie posiłków dla 70 gości na cały wieczór i noc na pewno nie będzie prostym zadaniem. Z pomocą przychodzą tutaj firmy cateringowe. GoParty umożliwia skorzystanie z usług cateringu. Współpracująca firma oferuje smaczne dania na ciepło kartę dla najmłodszych oraz zimne przystawki si stół szwedzki. Na pewno każdy z gości znajdzie tutaj coś dla siebie. Menu przygotowywane jest z sezonowych warzyw i owoców. 

Udostępnij

O autorze

W naszej redakcji jest Tomek, Ola i Zosia, czyli trójka pasjonatów, którzy przekładają swoje zainteresowania na wartościowe treści. Razem tworzymy miejsce, gdzie znajdziesz szybkie porady, praktyczne wskazówki oraz inspirujące historie, aby Twoje życie było pełne energii, zdrowia i przygód!