lecebochce.pl

Blog o turystyce, sporcie i zdrowiu

Sport

Firma bukmacherska Betfan – co warto wiedzieć?

Firma bukmacherska Betfan – co warto wiedzieć?

Zakłady bukmacherskie to doskonała rozrywka, która może znacznie ubogacić pasjonowanie się sportem lub różnego rodzaju wydarzeniami kulturalnymi i społecznymi. Żeby jednak można było cieszyć się taką formą zabawy, trzeba najpierw znaleźć dobrego bukmachera. Jednym z częściej polecanych zakładów bukmacherskich jest Betfan. Co warto wiedzieć o tym bukmacherze przed postawieniem pierwszego zakładu?

Betfan – podstawowe informacje

Betfan to polski, całkowicie legalny bukmacher, który spełniając szereg wymagań, posiada licencję ministerstwa finansów. Jest to doskonale znana marka, która umożliwia stawianie zakładów online na swojej stronie internetowej lub poprzez aplikację. Firma Betfan znana jest m.in. z tego, że nawiązała współprace z Mariuszem Pudzianowskich, który jest jej ambasadorem, a także posiada swojego konia wyścigowego. Co więcej, bukmacher ściśle współpracuje z wieloma drużynami piłkarskimi poprzez ich sponsorowanie.

Oferta bukmachera Betfan

Co jednak jest kluczowe dla każdego gracza, który chciałby spróbować swojego szczęścia w zakładach? Rzecz jasna najważniejsza jest oferta danego bukmachera. Na co zatem można liczyć, zakładając swój profil na Betfan? Jak się okazuje, oferta zakładów u tego bukmachera jest zdecydowanie największa ze wszystkich polskich firm tego rodzaju. Oprócz klasycznych zakładów sportowych w najważniejszych dyscyplinach takich jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy też boks i siatkówka możliwe jest zawierania zakładów również w takich kategoriach jak polityka, show-biznes, pogoda, a nawet wydarzenia wokoło sportowe, czyli np. powoływanie nowego selekcjonera reprezentacji. Co bardzo ciekawe, Betfan kod promocyjny daje graczom możliwość stworzenia własnego zakładu. Po skontaktowaniu się z przedstawicielem bukmachera tworzony jest zakład i jego wycena. Oznacza to, że zgodnie z hasłem reklamowym w Betfan można założyć się o praktycznie wszystko.

Popularne promocje

Z racji tego, że rynek bukmacherski w Polsce jest licencjonowany, panuje na nim naprawdę duża konkurencja. Oznacza to, że poszczególni bukmacherzy muszą stosować liczne promocje, aby zachęcić klientów do korzystania właśnie z ich usług. Czym konkretnym wyróżnić się może Betfan? Przede wszystkim wspomnieć tu trzeba o licznych bonusach powitalnych, które użytkownik otrzymuje już na starcie po założeniu konta. Jedną z popularniejszych promocji jest Bonus 200% wkładu przy wpłacie do 300 złotych.

Betfan kod promocyjny

Oczywiście oprócz standardowej oferty powitalnej bardzo często u tego bukmachera stosowane są także liczne kody promocyjne, które pozwalają uzyskać dodatkowe korzyści, jak większy bonus powitalny czy też cashback za zakłady. Bardzo popularnym i dającym największe korzyści kodem jest „MECZYKI”. Jak zatem widać Betfan to naprawdę dobry bukmacher, który może stać się miejscem dającym wiele zabawy i rozrywki okraszonej ryzykiem związanym z zakładami. Jeśli doda się do tego liczne promocje, olbrzymią ofertę zakładów i prosty interfejs, otrzymuje się doskonałego bukmachera.

Udostępnij

O autorze

W naszej redakcji jest Tomek, Ola i Zosia, czyli trójka pasjonatów, którzy przekładają swoje zainteresowania na wartościowe treści. Razem tworzymy miejsce, gdzie znajdziesz szybkie porady, praktyczne wskazówki oraz inspirujące historie, aby Twoje życie było pełne energii, zdrowia i przygód!