lecebochce.pl

Blog o turystyce, sporcie i zdrowiu

Lifestyle

Dlaczego warto wybrać salon Optyk Punkt Widzenia?

Dlaczego warto wybrać salon Optyk Punkt Widzenia?

W momencie, gdy pogarsza się nam wzrok należy jak najszybciej udać się do okulisty, aby nasza wada nam się nie powiększała. W tej chwili jest możliwość nawet rezerwacji przez Internet, dlatego nie trzeba się udawać do salonu, gdy chcemy umówić wizytę, ale też na przykład spytać o to, czy okulary są już gotowe do odbioru. Mieszkając w Sosnowcu warto skorzystać z oferty salonu Optyk Punkt Widzenia, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści posiadający bardzo nowoczesne urządzenia do kontroli wzroku.

Powody, przez które można skorzystać z Optyk Punkt Widzenia

Salon optyczny w Sosnowcu, gdzie pracują okuliści, z których są bardzo zadowoleni ich pacjenci znajduje się na ulicy Wawel 10.  Nie tylko tam skorzystamy z wykwalifikowanej pomocy specjalisty, ale również doradca tam pracujący wiele lat pomoże nam dobrać odpowiednie okulary, które będą nam po prostu pasować. Gabinety optometryczno-okulistyczne są wyposażone w sprzęty wysokiej klasy japońskiej firmy NIDEK, która działa już od lat w tej branży i ma doświadczenie w tworzeniu urządzeń, które ułatwiają diagnostykę zaburzeń związanych z oczami.  Między innymi okuliści w tym miejscu korzystają z foroptera manualnego oraz autorefraktokeratometr. Także na wyposażeniu mają oni biomikroskopy wykonywane przez firmę CSO. Wiadomo, że badaniem wzroku zajmuje się lekarz okulista, ale pomiarami optometrycznymi zajmuje się optometryści i refraktoniści. To oni odpowiadają w gabinecie za dobór odpowiednich soczewek, abyśmy widzieli prawidłowo. Ten specjalista powinien nas również nauczyć jak zdejmować soczewki oraz je zakładać.  Tak naprawdę w tym gabinecie specjaliści przeprowadzą około 12 badań, dzięki którym określą jaką mamy dużą wadę oraz pomogą ja nam skorygować przy pomocy okularów lub soczewek kontaktowych. 

U optyka Punkt Widzenia można również wykonać okulary i ewentualnie je naprawić, gdy ulegną jakiemuś wypadkowi

Nie ma problemu od razu w tym salonie, aby zostały nam zrobione nowe okulary. Wtedy wystarczy wybrać jaka oprawka nam pasuje oraz jaką chcemy grubość szkieł w tych okularach. W tych sprawach może nam doradzić optyk, który tam pracuje, ponieważ ma on ogromną wiedzę o okularach i wie do kogo dane modele oprawek mogą pasować. Także w każdej chwili można u nich poprawić ułożenie okularów, kiedy źle leżą na nosie lub się wygięły. Gdyby ktoś zastanawiała się jak znaleźć okulistę tam pracującego to warto wpisać w wyszukiwarkę frazę kluczową optyk Sosnowiec i pokaże się to miejsce oraz godziny jego otwarcia i dyżurów poszczególnych specjalistów pracujących w tym miejscu. 

Udostępnij